ERZ-E11B331CS
Categories Varistors
Diameter :: 13 mm
Voltage Rating AC :: 210 VAC
Product Category :: Varistors
Peak Surge Current :: 6 kA
Surge Energy Rating :: 115 J
Packaging :: Bulk
Clamping Voltage :: 545 V
Series :: ERZ-E
Varistor Voltage :: 330 VDC
Voltage Rating DC :: 270 VDC
Operating Temperature Range :: - 40 C to + 85 C
Capacitance :: 520 pF
Product :: MOV
Manufacturer :: Panasonics
Description: Varistors ERZ-E 11mm 330V Bulk ZNR Surge Absorber
Stock: In Stock
Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Model Number: ERZ-E11B331CS
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.