ERZ-E10B751CS
Categories Varistors
Voltage Rating AC :: 460 VAC
Product Category :: Varistors
Peak Surge Current :: 4.5 kA
Surge Energy Rating :: 140 J
Termination Style :: Through Hole
Packaging :: Bulk
Clamping Voltage :: 1.025 kV
Series :: ERZ-E10
Varistor Voltage :: 750 VDC
Voltage Rating DC :: 615 VDC
Operating Temperature Range :: - 40 C to + 85 C
Capacitance :: 250 pF
Manufacturer :: Panasonics
Description: Varistors 750volts 4500A 10mm Crimped Cut Leads
Stock: In Stock
Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Model Number: ERZ-E10B751CS
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.